ul. Sosnowa 7
44-203 Rybnik
 

Witamy w OBOYA HORTICULTURE POLAND

Jesteśmy międzynarodową korporacją zajmującą się kompleksową obsługą sektora ogrodniczego
W swojej ofercie posiadamy pełny asortyment produktów niezbędnych do uprawy, pakowania, transportu i ekspozycji ziół, warzyw i kwiatów.
Oferowane produkty pochodzą z zakładów znajdujących się w Europie, Azji, Afryce. Aktualnie posiadamy swoje firmy w Chinach, Polsce, Norwegii, Danii, Kenii oraz Szwecji.
W 2015 rozpoczęliśmy ekspansję na rynki Ameryki Północnej oraz Południowej. W Polsce istniejemy od maja 2014 roku. Dzięki doskonałej współpracy wewnątrz Grupy Oboya, wymianie doświadczeń w zakresie know-how, produktów oraz technologii nasza firma w Rybniku stała się jednym z wiodących producentów opakowań foliowych dla ogrodnictwa w Polsce.
Doświadczeni specjaliści, własne biuro projektowe oraz drukarnia, park maszynowy umożliwiający produkcję 15 mln. sztuk opakowań miesięcznie, to atuty, dzięki którym jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta niezależnie od lokalizacji oraz wielkości.
Dodając jeszcze indywidualne podejście do klienta, elastyczność i terminowość dostaw, wysoką jakość na każdym etapie produkcji, oraz świadomość potrzeby ciągłego doskonalenia się tworzymy organizację, z którą współpraca będzie gwarancją przyszłości.

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Natureef

Stowarzyszenie Natureef zrzesza firmy z branży opakowaniowej, chemicznej oraz produkcji żywności, które wdrażają nowe technologie, realizują wspólne projekty badawczo-rozwojowe oraz dbają o środowisko naturalne. Stowarzyszenie posiada duże doświadczenie we wdrażaniu inteligentnych oraz aktywnych opakowań, przemysłu 4.0, gospodarki cyrkularnej oraz koordynacji projektów krajowych i międzynarodowych.